Firmom czy innym instytucjom, dbającym o nowoczesne i zaawansowane technologicznie wyposażenie, polecamy wyjątkowe urządzenia, jakimi są tablice interaktywne. Są one świetnym sposobem na prezentowanie wyników firmy, prezentacji multimedialnych, jak i wspomaganie nauczania w szkołach czy na szkoleniach.

Mimo że zestawy interaktywne na pierwszy rzut oka nie wyglądają na przedmiot wyjątkowy, to jednak wrażenie to zmienia się po ich włączeniu. Funkcjonalność tego typu tablic dotykowych jest ogromna. W zależności od potrzeb i oczekiwań, umożliwiają one m.in. odtwarzanie filmów oraz tworzenie notatek na poszczególnych kadrach, zapisywanie stworzonych notatek w pamięci komputera czy praca ze specjalnymi aplikacjami.

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można szeroki wybór tego typu zestawów dotykowych. Są one przeznaczone zarówno do wykorzystywania w firmach, szkołach czy na salach konferencyjnych. Jeśli nie wiesz, który model będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na wiosenną edycję bezpłatnych szkoleń SMART Notebook